Size bir telefon kadar yakınız.
0 332 342 33 56

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Şenzen Bağlantı Elemanları unvanıyla şirketimiz 2013 yılında Konya ilinde kurulmasına karşın uzman personel kadrosu ile civata ve bağlantı elemanları sektöründeki tecrübesi 40 yılı aşkındır.

Konya ilinde faaliyetlerine başlayan Şenzen Bağlantı Elemanları, Türkiye’nin dört bir yanına civata ve bağlantı elemanları satışıyla pazarda aktif rol üstlenmektedir. 2018 yılında tüzel kişilik statüsüne geçen şirketimiz Şenzen Bağlantı Elemanları Hırdavat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi unvanıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Sektörün büyüme yönü sebebiyle faaliyetlerini genişleten şirketimiz birçok fabrikaya hizmet vermektedir. Yenilikçi bir yapı sergileyen şirketimiz geniş ürün portföyü ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek konumdadır.

Hizmet Alanları;

Civata, bağlantı elemanları gibi ana başlıklarda ülkemizin dört bir yanına bağlantı elemanlarını ulaştırma çabası içerisindeyiz.

Ürün Portföyü;

Civata, bağlantı elemanları, pul, gijon, kopilya gibi standart bulunan ürünlerin dışında özel civata, özel somun, özel pul gibi ürünlerin imalatı ve tedarikinde hizmet sunmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin